Jaunumi

INVEST RIGA property sale rent investment in latvia

Nekustamais īpašums Latvijā

Nekustamais īpašums no INVEST RIGA

Investīciju iespējas Latvijā

Ja Jūs vēlaties investēt un Jūs interesē nekustamas īpašums Latvijā, bizness Latvijā, vēlaties investēt Latvijā – Rīgā, Jūrmalā vai reģionos, tad Jūs atrodaties pareizajā vietā, jo mēs Jums varam palīdzēt. Ja vēl joprojām Jūs domājat par to, kas tieši būtu piemērots kā, piemēram, dzīvoklis Rīgā, māja Jūrmalā, bizness Rīgā vai citviet Latvijā, tad pēc mūsu rīcībā esošās datubāzes apskates sadaļā katalogs, kurā ir atrodams nekustamais īpašums Rīgā, nekustamais īpašums Jūrmalā, depozīta izvietošana Latvijas bankās un investīcijas biznesā, kā arī uzturēšanās atļaujas iegūšana apmaiņā, ja tiek veiktas investīcijas “nekustamajā īpašumā” Latvijā, investīcijas Latvijas biznesā vai arī veicot noguldījumus depozītā uz 5. gadiem Latvijas bankās.

Nekustamais īpašums Rīgā Jūrmalā Latvijā

Investora vizīte Latvijā

Mēs Jūs aicinām ciemos, tādēļ brauciet uz Latviju, Rīgu, lai savām acīm redzētu kāds nekustamais īpašumsir Latvijā un mēs parūpēsimies par Jums un Jūsu ģimenes vizīti, kuru apvienosim ar individuāli piemeklētām investīcijām tieši Jūsu vēlmēm ar iespēju pretī saņemt uzturēšanās atļauju Latvijā, kas ļauj brīvi pārvietoties Šengenas zonā visās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Latvijas nekustamais īpašums ir pieejams par labākajām cenām pēc krīzes gados.

Pilsētas Latvijā, kuras interesē investorus

Latvijas pērle – Rīga

Rīga – bagāta ar vēstures liecībām, kuras šodien vilina neskaitāmus interesentus no visas pasaules, ar Rīgas neatkārtojamajām viduslaika ēkām un to arhitektūru, neatkārtojamajām pilsētas šaurajām ielām un uz tām esošie restorāni. Nesteidzīgais ritms galvaspilsētā Rīgas, lielu daļu, viesus nepamet doma: „Nekustamais īpašums” Rīgā – kā to iegādāties?” Kā otrās mājas ārvalstu pircējus parasti interesē dzīvokļi Rīgā vai māja Jūrmalā.

Baltijas kūrortpilsēta – Jūrmala

Nekustamais īpašums Latvijā Rīgā JūrmalāJūrmala – pilsēta, kura atrodas Rīgas Jūras Līča piekrastē, priežu meža un Jūrmalas kāpu ieskauta vienmēr ir ziedu pilna un priežu meža gaisa pārbagāta. Jūrmala Jūs gaida, jo tikai ceļš kā iegādāties nekustamo īpašumu Jūrmalā Jums sniegs iespējas baudīt pilsētas priekšrocības, kuras jau bauda daudzi priviliģētie, kuriem ir savs nekustamais īpašums – dzīvoklis Jūrmalā, māja Jūrmalā vai sava zeme Jūrmalā.

Jūrmalā Jūs varēsiet baudīt jūru, pludmali, sauli un nesteidzīgi pavadīt laiku kādā no Jūrmalas mājīgajiem restorāniem kopā ar savu ģimeni. Ik dienas atrodoties savā īpašumā Jūrmalā Jūsu privilēģija būs elpot „ārstniecisko” gaisu, ko sniedz jūras un priežu skuju smarža.

INVEST RIGA Jums piedāvā realizēt savus sapņus investējot un iegādājoties nekustamo īpašumu Latvijā. Nekustamais īpašums ko iegādāties Jūrmalā priežu meža ielokā vai iegādāties īpašumu Rīgā INVEST RIGA var palīdzēt Jums pieņemt pareizo lēmumu. Šodien mūsu datubāzē ir investīciju piedāvājumi, kuri Jums var šķist interesanti arī tādēļ, kad investīciju cenas ir ļoti pievilcīgas. Iegādāties nekustamo īpašumu Jūrmalā ir iespējams par pietiekami pieejamu budžetu, turpretī nekustamais īpašums Rīgā var būt kā Jūsu investīciju ieguldījums Jūsu un Jūsu ģimenes nākotnei.

INVEST RIGA potenciāls

INVEST RIGA mājas lapā publiski pieejamais nekustamais īpašums, investīciju iespējas ir tikai neliela daļa no tā ko INVEST RIGA var Jums piedāvāt kā investoriem. Nekustamais īpašums ir viens no veidiem, kurā mēs piedāvājam investēt, taču ir virkne ar blakus pakalpojumiem, kādus INVEST RIGA piedāvā, kā, piemēram, nekustamā īpašuma vērtēšana. Uzturēšanās atļauja Latvijā investoriem ļauj brīvi pārvietoties visā Šengenas zonā. Lai iegūtu vairāk informācijas aicinām Jūs sazināties ar mums.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki apzīmēti ar *