PAR MUMS

Par mums

Par mums – INVEST RIGA – nekustamais īpašums Latvijā, bizness Latvijā, noguldījumi Latvijā un termiņuzturēšanās atļauja Latvijā

Par INVESTRIGA.COM

INVEST RIGA piedāvā investīcijas nekustamajā īpašumā un biznesā Latvijā ar iespēju saņemt uzturēšanās atļauju Latvijā

Mēs INVEST RIGA esam ieinteresēti ilgtermiņā sadarbībā ar katru no mūsu klientiem, jo INVEST RIGA ir profesionāla organizācija savā jomā, kura orientējās un ir kompetenta savā darbības reģionā tādēļ var atrisināt jebkuru jautājumu saistītu par investīcijām.

Mums ir lielākā Latvijas investīciju datubāze

Mūsu darbības virzieni ir vairākos virzienos, tādēļ klientam varam piedāvāt investīcijas nekustamajā īpašumā Latvijā, jau gatavā Latvijas biznesā, noguldījumos un iespēju saņemt uzturēšanos atļauju Latvijā. Investīciju piedāvājumus varat atrast mūsu nekustamo īpašumu katalogā un biznesa katalogā, kur ir sākotnējā informācija, bet sīkāku un detalizētāku varat saņemt sazinoties ar mums.

Visi pakalpojumi vienuviet

INVEST RIGA – piedāvājumā ir visi pakalpojumi, kuri Jums var būt nepieciešami no investīciju objektu atrašanas, iegādāšanās procesa plānošanas un vadības līdz finansējuma piesaistei gan no finansu struktūrām (bankas kredīts, privātie investīciju fondi) gan Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma piesaiste. Mēs esam iesaistīti un pavadām klientu viesos posmos, lai profesionāli un operatīvi veiktu nepieciešamos soļus darījuma gaitā. INVEST RIGA piedāvā visas rūpes uzticēt mums pilnvarojot mūsu juristu, konkrēta darījuma veikšanai klienta vārdā, kas visās nepieciešamajās instancēs pārstāvēs INVES RIGA klienta intereses.

Par mums INVEST RIGA

INVEST RIGA sadarbības partneri

Mūsu sadarbības partneri ir lielākās Latvijas bankas un finansu struktūras, investīciju kompānijas un apdrošinātāji. Mūsu sadarbības partneri mūs respektē un ar mums rēķinās, kas mūsu klientiem nozīmē operatīvu un profesionālu darījumu veikšanu, ietaupot laiku un līdzekļus.

INVEST RIGA darbības pieredze

No profesionālās darbības pieredze INVEST RIGA ir ieguvusi plašu kontaktu un sakaru tīklu, visdažādākajās nozarēs un tirgus nišās, kas ļauj atrisināt jebkuru Jūsu uzstādītu jautājumu salīdzinoši ātri un droši.

Pakalpojumi

INVEST RIGA ir Eiropas Savienības uzņēmējdarbības daļa (uzņēmums), kurš piedāvā Eiropas līmeņa servisu un valodu zināšanas, kā Krievu un Angļu valodu, kuras ļauj INVEST RIGA ar mūsu klientiem sazināties ērtā veidā.

Ar cieņu un pateicību par izrādīto uzticību, INVEST RIGA.